Vodafone si Citibank lau lansat cardul Citi Vodafone Plus
Agentia Nationala de Presa Agerpres - 26 Octombrie 2011
Vodafone România şi Citibank au lansat cardul cobrand Citi Vodafone Plus, o combinaţie de puncte de loialitate şi reduceri la cumpărături, se arată într-un comunicat al celor două companii.
Astfel, începând de marţi, clienţii Vodafone primesc mai multe puncte de loialitate, datorită diversificării modalităţilor de acumulare a punctelor, care includ utilizarea noului card Citi Vodafone Plus, achiziţionarea unui accesoriu din magazinele Vodafone şi online, folosirea simultană a mai multor servicii Vodafone (voce mobilă/fixă, date mobile).
'Prioritatea noastră este să oferim clienţilor Vodafone mai multă valoare şi mai multă uşurinţă în folosirea serviciilor noastre, inclusiv prin îmbunătăţirile aduse acum programului de loialitate. Parteneriatul dintre Vodafone şi Citibank reprezintă un pas important în diversificarea beneficiilor oferite clienţilor noştri, dar şi în încurajarea utilizării cardurilor pe piaţa românească. Cu noul card Citi Vodafone Plus, abonaţii Vodafone pot să profite din plin de o combinaţie unică de avantaje: mai multe puncte de loialitate şi reduceri semnificative la peste 1.200 de comercianţi, prin simpla folosire a cardului în viaţa de zi cu zi', a spus Inaki Berroeta, preşedinte şi chief executive officer Vodafone România.
Deţinătorii cardului beneficiază de opţiunea de plată automată a facturii Vodafone din contul cardului şi primesc reduceri speciale în reţeaua Citi Partner, la peste 1200 de comercianţi din întreaga ţară (hoteluri, restaurante, magazine, agenţii de turism, săli de fitness, centre medicale), printre care se numără Domo, Otter, Geox, Mango, Sony Center, Oxette, Swatch, Cellini şi mulţi alţii.
Nu în ultimul rând, deţinătorii cardului Citi Vodafone Plus beneficiază de acces gratuit în 17 muzee importante din ţară, printre care Castelul Peleş, Castelul Bran, Muzeul Brukenthal, Muzeul Satului, Muzeul Naţional de Istorie al României, Muzeul Naţional de Artă al României.
Cardul de credit Citi Vodafone Plus este destinat exclusiv clienţilor Vodafone, abonaţi persoane fizice.
Sursa: http://www.agerpres.ro
Tags: vodafone
cardul
citibank
sony
Articole similare
facebook
twitter
linkedin
youtube
rss
newsletter